چند رسانه
پربیننده ترین
اخبار روز
استاندار لرستان:

استاندار لرستان یکی از چالش‌های بزرگ در استان لرستان را نرخ بالای بیکاری بانوان دانست و گفت: نرخ بیکاری بانوان استان نگران کننده است.

وزیر کشور در آیین افتتاح ایستگاه پمپاژ آب چغاهروشی خرم آباد؛

وزیر کشور در آیین افتتاح ایستگاه پمپاژ چغا هروشی خرم آباد از حمایت ویژه دولت از تجهیز اراضی کشاورزی به سیستم های نوین آبیاری خبر داد.

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: دوره‌های آموزشی "طرح تکاپو" از امروز در استان لرستان آغاز شده است.

جانشین دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان لرستان تعطیلی کارخانه پارسیلون را حاصل پدیده قاچاق و مصرف گرایی عنوان کرد.

رئیس سازمان امور عشایری در خرم‌آباد:

رئیس سازمان امور عشایری گفت: ۵۰ درصد عشایر در کل کشور تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته‌اند که امیدواریم بتوانیم تا آخر برنامه بیمه عشایر را به حدود ۸۰ درصد برسانیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان:

امروزه شهرک های صنعتی نقش قابل توجهی در استقرار واحدهای تولیدی و توسعه اقتصادی هر منطقه ایفا می کنند، به نحوی که واحدهای صنعتی مستقر در این شهرها می توانند استفاده از مزیت های بی‌‌شمار آنها استفاده کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان گفت: بیش از ۷ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام استان لرستان نیاز است.

کارشناس مسائل اقتصادی:

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: درحالی وضعیت ایران در شاخص های اقتصادی پایین است که دولت به جای تمرکز بر افزایش این شاخص ها به یک سری اقدامات سوری و ظاهری پرداخته است.

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان مطرح کرد

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: بالغ‌بر ۱۲۳ میلیارد تومان از منابع مردمی و سایر کمک‌ها در سال‌های ۹۴ و ۹۵ به دانشگاه علوم پزشکی لرستان انجام شده است.

 کمبود شغل و بالا بودن نرخ بیکاری از مهمترین مشکلات در جوامع مختلف بشما می‌رود چرا که این معضل به تنهایی می‌تواند منشاء مشکلات اجتماعی زیادی باشد که هر یک از آنها به تنهایی می‌تواند زمینه ساز مشکلات فراوانی بوده و جامعه را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.