چند رسانه
اخبار استان

نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس گفت: قطعا دولت باید فضایی را فراهم کند که این مسائل مطرح نشود و اجازه ندهند زمینه تکرار اندیشه های کهنه به وجود آید.

کد خبر: ۲۳۶۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۶

به گزارش خبر چگنی، به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات تعجب برانگیز حجاریان گفت: با فضای جدیدی که در کشور بعد از انتخابات شکل گرفت با وجود آثار مثبتی که به همراه داشت یکی از آفاتش این بود که افراد در حاشیه که جایگاه سیاسی آنها متعلق به گذشته بود بار دیگر ظهور و بروز پیدا کردند.

وی افزود: این روزها می بینیم برخی افراد مثل حجاریان جرات اظهار نظر هایی را پیداکرده اند که با ارزشهای کشور سازگاری ندارد.

فیاضی ادامه داد: حجاریان در سخنانش در واقع منویات اصلاح طلبان افراطی و خروج از حاکمیت را مطرح می کند در حالی که این موضوع برای براندازی نظام مطرح شد و گل کار این افراد هم فتنه 88 بود.

وی خاطرنشان کرد: از امثال حجاریان این حرف‌ها بعید نیست ولی قطعا دولت باید فضایی را فراهم کند که این مسائل مطرح نشود و اجازه ندهند زمینه تکرار اندیشه های کهنه به وجود آید.

وی گفت : آقای حجاریان بهتر از هرکسی می داند که برخی اظهار نظرها نمی تواند زمینه را برای انتخابات مجلس دهم فراهم آورد.چرا که مردم در انتخابات گذشته به اعتدال رای داده اند و اقبالی به افراطی گری نخواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: جبهه مشارکت نماد بارز افراطی گری در حوزه سیاسی است و قطعا مردم فعالیت دوباره این حزب منحله را بر نمی تابند.

 

سعید حجاریان در گفتگوی امروز خود با روزنامه اعتماد گفته است: وزن اصلاح طلبان در دولت باید سنگین تر شده و حزب مشارکت باید با همان ساختار و اسم فعالیت کند.

وی همچنین افزوده است: شعار خروج از حاکمیت در دوران اصلاحات، تندروی نبوده است و روحانی باید وزارت اطلاعات را اصلاح کند و جلوی موازی کاری اطلاعاتی را هم باید بگیرد.

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: