چند رسانه
اخبار استان

ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهر ویسیان با حضور امام جمعه شهرستان چگنی، بخشدار، مدیر آموزش و پرورش، فرمانده حوزه مقاومت و جمعی از مسئولین شهر ویسیان برگزار گردید.

کد خبر: ۲۶۳۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۱۶

به گزارش خبر چگنی، ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهر ویسیان با حضور امام جمعه شهرستان چگنی، بخشدار، مدیر آموزش و پرورش، فرمانده حوزه مقاومت و جمعی از مسئولین شهر ویسیان برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده آملی امام جمعه شهرستان چگنی ضمن تسلیت محرم حسینی و تبریک هفته بسیج با اشاره به جایگاه بسیج افزود: بسیج نباید به اسم باشد بلکه باید در عمل باشد، بسیج مسئله اش مثل مسئله امام حسین(ع) ، مثل ولایت و ائمه دین است.

وی تاکید کرد: ما وظیفه در حفظ بسیج و ولایت فقیه و انقلاب اسلامی داریم زیرا اگر انقلاب اسلامی نبود بسیج هم نبود.

امام جمعه شهرستان در راستای عوامل جلوگیرنده پیشرفت شهرستان چگنی بیان داشت: یک دلیل پیشرفت نکردن شهرستان چگنی بومی نبودن مسئولین شهرستان می باشد. ما برای پیشرفت این شهرستان باید از قومیت گرایی بپرهیزیم. بطور مثال چرا نباید شهردار شهر ویسیان از اهالی شهرستان نباشد و از شهرستانهای اطراف بیاید؟ پس باید با همدلی و وحدت و با توجه به مصالح شهر به انتخاب فرد اصلح پرداخت.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین کرمعلی امام جماعت شهر ویسیان با اشاره به شرکت پرشور مردم شهر ویسیان در مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی از کلیه مردم شهر ویسیان و بخشهای اطاف تشکر و قدردانی نمود و افزود: ما باید نهضت عاشورایی را ادامه دهیم و در مقابل تحریمهای دشمنان کوتاه نیاییم.

ملکشاهی بخشدار شهر ویسیان نیز ضمن تقدیر از مجموعه آموزش و پرورش شهر ویسیان بخاطر اجرای خوب برنامه های 13 آبان با اشاره به هفته بسیج و نقش جامعه فرهنگی و دانش آموزی بیان داشت: نقش جامعه فرهنگی و دانش آموزی در دوران دفاع مقدس نقش پررنگی بوده است و انتظار می رود که در این برهه زمانی نیز این مجموعه با انجام خوب و جامع برنامه ها بتواند در پیشرفت و تعالی جامعه اسلامیمان نقشی را ایفا نماید.

در این جلسه سبزواری مدیر آموزش وپرورش شهر ویسیان گزارشاتی را در ارتباط با فعالیتهای این مجموعه در فصل سرما برای مدارس در خصوص تامین سوخت و همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی هنری، مسابقات علمی ارائه داد.

وی همچنین آمادگی این مجموعه را برای برگزاری مراسمات هفته بسیج اعلام نمود.

سبزواری با اشاره به هنرستان کشاورزی امام (ره) شهر ویسیان افزود: در سالیان گذشته این هنرستان با 93 دانش آموز تحویل اداره عشایری گردید و هنگام تحویل آن در 31 شهریور ماه امسال آنرا با 6 دانش آموز تحویل گرفتیم و به ساختمان و تجهیزات آن نیز صدمات فراوانی وارد آمده بود که خوشبختانه توانستیم با جذب دانش آموزان آنرا به حدود 16 نفر برسانیم ولی برای اینکه کد هنرستان را دریافت نماییم باید تعداد دانش آموزان به 41 نفر برسد و از این پس این هنرستان باید تحت پوشش آموزش و پرورش اداره گردد.

در پایان فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهر ویسیان نیز با اشاره به برنامه های هفته بسیج تاکید کرد: بسیج از جایگاه والایی برخوردار است و ما باید با هرچه بهتر برگزار نمودن برنامه های این هفته آنرا گرامی بداریم.

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/8802e82b5997fcc72.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/88029ea28422674c3.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/880211fedf45fc4a4.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/880222e7a025c05a1.jpg

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: