چند رسانه
اخبار استان

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چگنی با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

کد خبر: ۳۲۴۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۳

به گزارش خبر چگنی، در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده آملی امام جمعه شهرستان چگنی با اشاره به شرکت دانش آموزان در نماز جمعه شهرستان بیان داشت: آموزش و پرورش شهرستان چگنی هماهنگی های لازم را بعمل آورد تا دانش آموزان در نماز جمعه شرکت کنند.

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/96af99a235489c3a1.jpg

سپس امیری مدیر آموزش و پرورش شهرستان چگنی با اشاره به ساخت استخر شنا در شهر سراب دوره گفت: پیگیری احداث استخر شنا در شهر سراب دوره که در سال گذشته با همکاری شهرداری و شورای شهر سراب دوره 2000 متر زمین جنب اداره آموزش و پرورش در نظر گرفته شده صورت پذیرد.

وی همچنین با اشاره به آمار قبول شدگاه دانشگاهی مدارس این شهرستان روند قبولی را رو به رشد دانست.

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/96afc8cc2ece6f6e2.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/96af6915a9327a913.jpg

 

امیری هدایت دانش آموزان را به سمت رشته های فنی و حرفه ای برای گرداندن صنعت کشور مفید و لازم دانست و افزود: تا کنون 72 درصد دانش آموزان شهرستان چگنی را به سمت رشته های فنی هدایت کرده ایم.

وی در خصوص تجلیل از معلمین نمونه شهرستان عنوان کرد: 12 الی 18اردیبهشت سال 1393 تعداد 9 نفر از معلمین نمونه به مناسبت روز بزرگداشت مقام معلم و از آنها تجلیل بعمل خواهد آمد.

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/96afb2699939a4d24.jpg

 

در ادامه قائد رحمت رئیس گروه حقوقی آموزش و پرورش استان لرستان با اشاره به فضای بلا استفاده مدارس شهرستان چگنی بیان داشت: در صور داشتن فضاهای بلا استفاده در مدارس شهرستان طبق بخشنامه 7000 اداره آموزش و پرورش، این اداره آنها را فروخته و پول آنها خرج مدارس شهرستان شود.

وی در خصوص سالن ورزشی شهر سراب دوره بیان داشت: این سالن باید بصورت مشترک بین تربیت بدنی و آموزش و پرورش شهرستان مورد استفاده قرار گیرد.

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/96afd009dfd73f295.jpg

قائد رحمت تشویق به ورزشهای همگانی را از وظایف تربیت بدنی و آموزش و پرورش دانست و افزود: ورزش موجب نشاط و شادابی و سلامت برای دانش آموزان و دیگر افراد در جامعه می شود.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: