چند رسانه
اخبار استان

سرپرست جدید شبکه بهداشت شهرستان چگنی طی جلسه ای با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان و معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان   در محل فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

کد خبر: ۶۵۵۴
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۲

به گزارش خبر چگنی،  در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین "حسین زاده آملی" امام جمعه شهرستان چگنی با اشاره به انجام امورات محوله مدیران گفت: مدیران می بایست با تمام تلاش خود در جهت جلب رضایت ارباب رجوع و پیشرفت کشور بکوشند.

وی مراکز درمانی را به جهت آنکه با سلامت افراد در ارتباط است، یکی از مهمترین قسمتها در یک شهر دانست و بیان کرد: با وجود اهمیتی که مراکز در حفظ سلامت افراد دارد تجهیز این مراکز می بایست در اولویت باشد ولی مراکز درمانی شهرستان چگنی از داشتن وسایل لازم جهت مداوای بیماران و جلوگیری از مراجعه آنها به شهرستانهای اطراف محروم است.

سپس "نورالدین درمنان" فرماندار شهرستان چگنی، در خصوص کمبود امکانات مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان عنوان کرد: نبود آمبولانس در اکثر اوقات، نداشتن دندانپزشک، نداشتن وسایل درمانی لازم و ساختمان فرسوده درمانگاه شهر سراب دوره از مشکلاتی است که موجب شده مردم این شهرستان برای مداوا مجبور به مراجعه به شهرستانهای اطراف شوند.

وی تلاش سرپرست شبکه بهداشت این شهرستان و تعامل با سایر ادارات را در جهت بطرف کردن مشکلات بهداشتی درمانی موثر دانست.

دکتر "نظری" معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به مشکلات مراکز بهداشتی درمانی شهرستان چگنی پذیرش مشکلات را در برطرف کردن آنها لازم دانست و گفت: در شهرستان چگنی به ازای هر 4300 نفر یک پزشک وجود دارد، 40 خانه بهداشت در این شهرستان با بیش از 80 بهورز وجود دارد که به ازای هر 500 نفر 1 بهورز می باشد، همچنین در هر 30 کیلومتر یک پایگاه اورژانس می باشد.

وی تاکید کرد: می بایست از امکانات در دسترس برای برطرف کردن مشکلات استفاده کرد.

نظری همچنین جهت برطرف کردن مشکلات بهداشتی درمانی این شهرستان قول مساعد داد.

در ادامه فرماندار شهرستان چگنی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر "امیر خسروبهاری" سرپرست پیشین شبکه بهداشت شهرستان چگنی وی را تودیع و دکتر امین طالب قبادی را بعنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت این شهرستان معرفی و برای وی آرزوی موفقیت در امور محوله کرد.

در پایان با اهدا لوح تقدیر از زحمات دکتر بهاری سرپرست پیشین شبکه بهداشت شهرستان چگنی، قدردانی و حکم انتساب دکتر قبادی قرائت و به وی اهدا شد.

یادآور می شود: دکتر امین طالب قبادی دارای مدرک پزشک عمومی است و از سال 81 تا کنون سمتهای دبیرکل سلامت رفتار دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، عضو شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و سرپرست شبکه بهداشت سپیددشت را در کارنامه خود دارد.

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: