چند رسانه
اخبار استان

شهید نوراله خادمی در وصیت نامه خود می نویسد: اگر قرار است كه كوه ها از خون رنگين گردد پس چه بهتر كه از خون ما رنگين شود از كشته شدن در راه خدا  براي ياري دين خدا خرسند باشيد زيرا حيات اين دنيا را تبديل به زندگاني  جاويدان خواهد كرد.

کد خبر: ۹۷۰۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۲

به گزارش خبرچگنی، زندگي نامه شهيد نوراله خادمی

در سال 1322 در روستاي خالي از تجملات و كبر و غرور در روزي پاييزي به دنيا آمدم و درست چند ساله، باید پنج ساله بودم وقتي كه با بچه ها بازي مي كردم را به ياد دارم كه هميشه تفنگ بازي مي كرديم و در تعقيب يكديگر بوديم  و سرسره بازي مي كرديم .در آن هواي خوش روستا با ان سادگي  وخوش قلبي چون به سنين جواني رسيدم با گوسفندان خودمان به كوه مي رفتم و شب هنگام  خسته كه بر مي گشتم پدر مرا به خواندن نماز تشويق مي كرد و من نمي دانستم و در كنار پدر نماز را آموختم و ميدانستم كه او دارد مرا به راه راست هدايت مي كند.

آن روزها من به بچه ها  نماز خواندن را ياد مي دادم و در آن زمان سواد رونق چنداني نداشت و در روستاي ما كه اصلاً مدرسه نبود .

يك روز وقتي از كوه آمدم پدر مرا به اتاق آورد و به من گفت: فرزندم اين ها آمده اند تا تو را با خود به سربازي ببرند و تو بايد با آن ها بروي، با شور و شوق اين را پذيرفتم و آماده رفتنم شدم.متاسفنه بعد از اتمام سربازي پدرم فوت نمود و 2 برادر كوچكتر و 2 خواهر يتيم را تنها ديدم و مسئوليت آن ها را به عهده گرفتم و با كارگري و مشقت بسيار آن ها را بزرگ كردم.2 تا خواهر را به خانه بخت فرستادم  و برادرانم هم هر كدام بعد از اتمام سربازي در زمين كار كردند و  هر يك صاحب خانواده اي شدند.

خود نيز  ازدواج كردم و از همسر اولم  تنها دختري به نام كافيه و از همسر دومم 3 دختر و يك پسر به من  عنايت فرمود چون انقلاب به رهبري امام گونه خميني به پيروزي رسيد به عضويت سپاه درآمدم و هم اكنون هم در جبهه ها در حال نبرد با دشمنان اسلام هستم.

( شهيد در تاريخ21/ 11/66 در بوكان  بر اثر انفجار نارنجك در دست خود به شهادت رسيد)

روحش شاد و يادش گرامي باد.

وصيت نامه شهيد نوراله خادمی

بسم الله الرحمن الرحيم

اگر قرار است كه كوه ها از خون رنگين گردد پس چه بهتر كه از خون ما رنگين شود از كشته شدن در راه خدا  براي ياري دين خدا خرسند باشيد زيرا حيات اين دنيا را تبديل به زندگاني  جاويدان خواهد كرد.

با درود به رهبر كبير انقلاب و به ياد شهداي خفته در خاك كربلاي حسيني و كربلاي خميني مادرم و خواهران عزيزم خودتان را براي جهاد در راه خدا آماده سازيد و هيچ گاه نا اميد  نباشيد زيرا ما بايد پيش قدم باشيم و قرباني دهيم تا اسلام پيروز شود.

اگر من در راه اسلام  كشته شوم هيچ گاه براي من گريه و شيون نكنيد زيرا باعث افتخار است بر همه شماها و سعي كنيد كه از رهبر انقلاب  اطاعت كنيد و امام را تنها مگذاريد زيرا كه جانشين آقا امام زمان است و سعي كنيد براي من سياه پوشي نكنيد كه سياه پوشيدن و گريه كردن باعث شادي دشمنان خدا است.

والسلام علي من اتبع الهدي

بنازم راد مردي را كه در ميدان جنگ

گفت جانباز ره دين جاهي قرآن منم

من حمايت از امام و رهبر خود مي‌کنم

باز مي گويم خميني را خادم و همراه هستم

بر صدام بي حيا و بر رژيم پست او

آن كه با خونش كشد آخر خط بطلان منم

به ياد شهداي اسلام و قرآن

برادر  نور اله خادمي

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: