چند رسانه
اخبار استان
بخشدار ویسیان:

بخشدار ویسیان شهرستان چگنی گفت: با احداث چهار دهیاری در بخش ویسیان شهرستان چگنی موافقت شده است.

کد خبر: ۹۷۹۲
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۶

صالح کشوری در گفتگو با خبرچگنی، به اخذ مجوز چهار دهیاری در بخش ویسیان شهرستان چگنی اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به درخواست روستاییان و ضرورت تاسیس نهاد دهیاری جهت خدمات رسانی به روستاییان در روستاهای فاقد دهیاری و همچنین با پیگیری های انجام شده شهرستان و استانداری، مجوز تاسیس دهیاری در چهار روستا از بخش ویسیان شهرستان چگنی گرفته شد.

بخشدار ویسیان با اشاره به روستاهایی که مجوز تاسیس دهیاری برای آنها گرفته شده عنوان کرد: مجوز تاسیس دهیاری برای روستاهای شوراب معدن گچ، چم باغ پایین، ابوذر و تل نعمت گرفته شده است.

وی با بیان اینکه با پی گیری‌های دهیاران امور این روستاها به نحو احسن انجام خواهد گرفت، گفت: امیدواریم با استقرار دهیاری در این روستاها اداره کل امور روستایی و استانداری اعتبار لازم جهت عمران و توسعه این روستاها تخصیص دهد.

کشوری گفت: دهیاری حلقه ارتباطی بین ساکنان روستاها و مسئولین است، همچنین دهیاری ها وظیفه رسیدگی و انتقال مشکلات عمومی روستاها در زمینه های زیرساختی، عمرانی، خدماتی و ... را بر عهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین عوامل موثر در پیشبرد برنامه دهیاری ها و ارائه خدمات مطلوب تر به ساکنان روستاها، مشارکت اهالی و همکاری مردم با این نهاد های مدیریتی اجرایی روستایی و مردمی است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: