چند رسانه
اخبار استان
رئیس اداره منابع طبیعی چگنی:

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان چگنی گفت: جهت رفع مشکلات کشاورزان، اراضی ملی شهرستان چگنی می تواند با تشخیص کارشناسان برای کشت گیاهان دارویی استفاده شود.

کد خبر: ۹۷۹۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۲

محمد نریمانی در گفتگو با خبرچگنی، با اشاره به منع کشاورزان به کشت در اراضی ملی و منابع طبیعی بیان داشت: در قالب اجرای ماده 54 رفع موانع تولید، اموراراضی اقدامات لازم را به همراه منابع طبیعی جهت رفع مشکلات کشاورزان بعمل می آورد.

وی افزود: در قالب طرح های واگذاری از جمله کشت گیاهان دارویی و یا درختان سازگار شهرستان چگنی، اداره منابع طبیعی نهایت همکاری را در راستای واگذاری اراضی ملی به کشاورزان دارد.

در ادامه صالح کشوری بخشدار ویسیان نیز در گفتگو با خبرچگنی، در خصوص مراقبت و نگهداری از منابع طبیعی تاکید کرد: کلیه کشاورزان و دامداران به منظور مراقبت از منابع طبیعی و اراضی ملی از کشت محصولات در اراضی که توسط اداره منابع طبیعی ، ملی اعلام شده خودداری کرده و اداره امور اراضی در اسرع وقت بازنگری کند که چنانچه اراضی، قابل کشت و زراعی تشخیص داده شد آزاد و زراعی اعلام شوند و آندسته از اراضی که منابع طبیعی هستند نیز جهت تولید گیاهان دارویی با مشاوره خدمات کشاورزی و امور اراضی استفاده شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: