چند رسانه
اخبار استان
فرمانده سپاه استان کرمان در خرم آباد:

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: پیروزی جبهه مقاومت در حلب پیروزی انقلاب اسلامی بر استکبار جهانی بود.

کد خبر: ۹۷۹۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۲

به گزارش خبر چگنی،سردار روح‌الله نوری ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سی امین سالروز عملیات کربلای چهار و پنج که در حسینه ثارالله تیپ 57 حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد ضمن تشریح گوشه‌ای از دلاورمردهای رزمندگان لرستانی در لشکر 57 در عملیات‌های کربلای چهار و ‌پنج اظهارداشت: ملت ایران در دوران دفاع مقدس هزینه کرد و عزیزترین و انقلابی‌ترین فرزندان خود را سخاوتمندانه تقدیم کرد اما هیچ کدام از این هزینه‌ها به اراده ملت نتوانست خللی وارد کند.

وی افزود: با جانفشانی‌های این ملت غیور حکومت دو هزار و 500 ساله شاهنشاهی واژگون شد و تفکرات مارکسیستی، لنینیستی، سرمایه‌داری، سکولاری و درباری زیر پای ملت له شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: از همان دوران تهدیدها، توهین‌ها، تحقیرها، تضعیف‌ها و محاصره 37 ساله نتوانست خللی به اراده ملت وارد کند.

وی بیان کرد: اگر امروز در بین کشورهای دنیا صلابت و ابهت داریم به جهت رهبری حکیم، سیره انقلاب اسلامی و حماقت دشمن است.

نوری به وفاداری، امانت‌داری، دشمن‌شناسی، هوشیاری، مدبری، سیاستمداری مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: همه نخبگان عالم هر کدام آرزوی ملاقات با مقام معظم رهبری را دارند به طوری که برخی از رؤسای جمهور یکی از شروط ورود خود به کشور ایران را ملاقات با مقام معظم رهبری می‌دانند چراکه این ملاقات برای کشور آنها بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: در آغاز دوران دفاع مقدس تهمت‌هایی مانند جنگ عرب و عجم، شیعه و سنی مطرح شد و امروز نیز حرف از خاورمیانه جدید، خاورمیانه بزرگ، شیعه‌هراسی و ایران‌هراسی را مطرح می‌کنند اما همه این تهمت‌ها و طراحی‌ها نتواست ذره‌ای نفوذ انقلاب اسلامی را در قلوب نخبگان عالم و مردم مسلمان جهان اسلام بگیرد.

فرمانده سابق لشکر 57 سپاه لرستان بیان کرد: انقلاب اسلامی همچنان در حال باز کردن جای خود در قلوب ملت‌های دیگر است چراکه این سیره انقلاب اسلامی ملت است.

وی خاطرنشان کرد: همین سیره انقلاب اسلامی بحث عرب و عجم، خاورمیانه جدید و بزرگ، شیعه‌هراسی و ایران‌هراسی را کنار زد.

نوری با بیان اینکه استکبار جهانی و آمریکایی‌ها همچنان حماقت می‌کنند، اظهارداشت: طی روزهای اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا مطرح کرد که پرونده برخورد نظامی روی میز است که همین اشتباه آنها است که فکر می‌کنند با این توطئه‌ها انقلاب اسلامی ایران عقب‌نشینی میک‌ند.

وی افزود: امام خمینی (ره) در روزهای پایانی جنگ فرمودند بغض و ‌کینه انقلابیون را در سینه نگه دارید و با بغض و خشم به دشمن بنگرید که فرزندان انقلابی امام این مطلب را گرفتند و پای آن ایستادند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: امروز در بحث دفاع خودکفا هستیم چراکه مطلب را جدی گرفتند و می‌دانند که دشمن هست و نباید غفلت کرد.

فرمانده سابق سپاه استان لرستان بیان کرد: این آمادگی دفاعی سازمان‌های دفاعی بسیج، سپاه پاسداران و ارتش نتیجه آن هشدار امام‌ خمینی (ره) بود که فرمودند با خشم بر دشمنان بنگرید.

نوری افزود: آیا دیگران هم این وصایای امام (ره) را در بحث اقتصادی، فرهنگی، عمران، معیشت، تولید و صادرات جدی گرفتند؟! اگر دیگران هم مانند فرزندان امام راحل، اسلام و انقلاب به وصیت امام و رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه می‌کردند آیا در سایر عرصه‌ها مانند دفاع بالاتر نبودیم؟!

وی ضمن تأکید بر اینکه پیروزی جبهه مقاومت در حلب پیروزی انقلاب اسلامی بر استکبار جهانی بود، تصریح کرد: در بحث‌های فکری، فرهنگی، اعتقادی، انقلابی‌گری و سازماندهی نباید غفلت کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه حول محور شعارهای انقلاب اسلامی باید وحدت داشته باشیم، گفت: باید وحدت حول محور ولی‌فقیه و وحدت در راستای دشمن‌شناسی را حفظ کنیم.

وی عنوان کرد: باید دقت کنیم تا گفتمان دشمن را تکرار نکنیم و در زمین دشمن بازی نکنیم و هرجا صحبتی هست ابتدا از صلابت اسلام، انقلاب و مقاومت مردم و شهدا بگوییم.

نوری بیان کرد: شهدا از ما انتظار حفظ انقلاب اسلامی، تبعیت از مقام معظم رهبری و ‌حمایت از محرومان را دارند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: