چند رسانه
اخبار استان
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چگنی مطرح کرد:

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چگنی گفت: 11 روستا در شهرستان چگنی دارای واحد خبازی هستند. 

کد خبر: ۹۸۰۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵

افشین باباعلی در گفتگو با خبرچگنی، به تعداد واحد های خبازی شهر های سراب دوره و ویسیان اشاره کرد و بیان داشت: 10 واحد خبازی جمعا در شهر های سراب دوره و ویسیان فعالیت دارند که از این تعداد 5 واحد خبازی در سراب دوره و 5 واحد خبازی نیز در ویسیان هستند.   

وی افزود: با توجه به جمعیت پایین شهری در شهر های سراب دوره و ویسیان هیچ گونه مشکلی در خصوص کمبود واحد خبازی در این شهرها وجود ندارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چگنی با بیان اینکه 11 روستا در این شهرستان دارای واحد خبازی هستند گفت: روستاهای شوراب، چم دیوان و سبزوار در بخش ویسیان، ناوه کش، میرزاوند کی، کله نی، برکه و تشکن در بخش مرکزی و روستاهای چم پلک، خاطره و سماق در بخش شاهیوند شهرستان چگنی دارای واحد خبازی هستند که از این خبازی ها، واحد خبازی تشکن غیر فعال است.

وی تاکید کرد: با درخواست شخص متقاضی استقرار واحد خبازی و تاییدیه اهالی روستا، شورا و دهیار و همچنین تاییدیه بخشداری مربوطه در خصوص نیاز اهالی روستا به استقرار واحد خبازی، مجوز خبازی آزاد پز برای روستاها صادر می شود.

باباعلی یادآور شد: یکی از بهترین واحد های خبازی سطح شهرستان چگنی و حتی استان لرستان واحد خبازی احمدی در شهر ویسیان است که کیفیت نان این واحد خبازی باعث شده تقدیرنامه هایی را دریافت کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: